K
L
Kolik musím vypít Zaječické aby fungovala?

Množství potřebné dávky Zaječické k rozpuštění obsahu střev pomocí Zaječické závisí na velikosti člověka. Čím větší objem je zapotřebí rozpustit, tím více Zaječické budeme potřebovat. Dávkování je tedy zcela individuální, u dospělého člověka je možné začít vypitím 2 dcl a sledování účinku, který by se měl dostavit přibližně do hodiny. Je všeobecně známo, že dávka 4 dcl je považována za nejvyšší rozumnou dávku, další dávkování už povětšinou nedává smysl.

K
L
Hodí se Zaječická na cesty?

Cestovní obstipace je častý problém znepříjemňující dovolenou či znemožnující sportovcům podávat špičkový výkon na zájezdech. Zde je Zaječická díky své přírodní čistotě ideálním pomocníkem. Sportovcům navíc nevnáší do krve látky kolidující s antidopingovými testy.

K
L
Jak se užívá Zaječická jako detoxikant?
Pro příjem síranů pro metabolické procesy usnadňující vylučování toxinů z těla se osvědčila dávka okolo 1 dcl (100 ml) večer. Tato dávka ještě nemá “projímavé” účinky, ale může přinést zlepšení ranního vyprazdňování střev a navození pravidelného rytmu zažívání.
K
L
Jaké je MAXIMÁLNÍ množství Zaječické, které mohu vypít?
Z praktických staletých zkušeností vyplává, že dávka okolo 4 dcl je dostačující i pro nejtěžší případy zácpy. Nemá tedy význam tuto dávku nijak překračovat. Vyšší množství, například více jak jedna lahev (více jak 0,5L) ale škodlivé nebudou díky nízkému obsahu sodíku v Zaječické.
K
L
Můžu Zaječickou užívat dlouhodobě?
V možnosti dlouhodobého užívání právě spočívá kouzlo Zaječické. U Zaječické díky jejímu mechanickému působení nevzniká návyk jako v případě užívání některých jiných přípravků. I díky svému dobrému složení je dobře snášena i citlivým organismem a dlouhodobé užívání není problém.
K
L
Mohu užívat Zaječickou po operaci tlustého střeva?
Toto je otázka na ošetřujícího lékaře, který zná zcela přesný stav konkrétního pacienta. Obecně ale platí, že Zaječická může být lékařem doporučena jako podpůrný prostředek po tomto druhu operace.